Markalar
 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 

Kargo, Garanti ve İade

 

Ürünlerin ulaştırılması


Satın aldığınız ürünlerin bir kısmı anlaşmalı olduğumuz güvenilir kargo firmaları tarafından bir kısmı da ankastreevi.com kuryeleri tarafından size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. 

Kargo ücreti


www.ankastreevi.com' dan yapılan alışverişlerin cinsine göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları vasıtası ile sağlanmakta olup , kargo ücreti müşteri  tarafından karşılanmaktadır.

 

Faturanın gönderimi

www.ankastreevi.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura eşliğinde teslim etmektedir. Gönderdiğiniz hediye paketlerinde irsaliyede fiyat belirtilmeden ürününüz alıcıya teslim edilmekte, fatura ise bilahare fatura adresinize postalanmaktadır. 

Gönderim kısıtlamaları


Yasal düzenlemeler ve ürünlerin özel nitelikleri gereği, ankastreevi.com bazı kategorilere özel teslimat kısıtlamaları koymaktadır. Bazı ürünlerin teslimatı yalnızca İstanbul ili içerisinde yapılabilmektedir.

Siparişin takibi


Siparişinizi, Sipariş Takip sayfamızı kullanarak kontrol edebilirsiniz. ankastreevi.com üyesi iseniz geçmişte verdiğiniz tüm siparişlerinizi de aynı yerden görebilirsiniz. 

Teslimat adresini sipariş verdikten sonra değiştirme


Eğer ürününüz henüz kargo firmasına verilmemiş ise sipariş verdikten sonra da teslimat adresini değiştirebilirsiniz. Bu durumda adres değişikliği bilgisini info@ankastreevi.com e-mail adresine göndererek teslimat adresi değiştirme talebinizi www.ankastreevi.com’ a iletmiş olursunuz.

GARANTİ

 

www.ankastreevi.com’ da satılan tüm ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır.

 

İADE ŞARTLARI


www.ankastreevi.com olarak müşterilerimizin kanunlardan doğan haklarını korumayı ve satış sonrası memnuniyeti en öncelikli kurallarımız arasında tutmaktayız. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde 
www.ankastreevi.com' un düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz. 

* İade ürünlerinizi mutlaka iade sebebinizi bildiren bir not eki ve faturanız ile gönderiniz. 

** İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.


Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. 

- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da Aras Kargo firması ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

- Uyumsuzluk veya ölçü problemi yaşanma ihtimali olan ürünler için mutlaka uyum konusunda müşteri hizmetleri departmanımızdan teknik destek alarak sipariş vermelisiniz. Bu tip ürünlerin orijinal ambalajları açıldığında iade işlemleri mümkün olmamaktadır. 

 

İadesi Mümkün Olmayan ürünler

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler (ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında), ambalajı açıldıktan sonra başka bir kişi tarafından kullanımında sağlık açısından tehlike arz edebilen ürünler (örneğin kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler, kulak içi veya kulak üstü kulaklık, süt pompaları vs.), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünlerin iadesi mümkün değildir. 

İade İşlemleri


- Gelen ürünler öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekir ise ürünün yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 5 ile 10 gün arasında değişmektedir.

- İade talebiniz onaylandığı anda müşteri hizmetleri departmanımız sizinle irtibata geçecek ve iade bedelinizi siparişiniz kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartınıza, havale ile oluşturuldu ise bilgilerini bildireceğiniz banka hesabınıza yansıtacaktır. İade bedeliniz dilerseniz hediye çekine de dönüştürülebilecektir.

 

İPTAL ŞARTLARI 

Verdiğiniz siparişi, siparişiniz kargoya verilmeden önce iptal edebilirsiniz. Henüz kargoya verilmemiş siparişlerinizi iptal etmek için info@ankastreevi.com adresine iptal isteğinizi belirten bir e-posta göndermeniz yeterlidir. 

Sipariş iptali ile ilgili sorularınızı hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında +90 212 212 18 22 numaralı telefondan müşteri hizmetleri danışmanlarımıza sorabilirsiniz. 

Kargoya verilmiş siparişler iptal edilemez. Kargoya verilmiş olan ürünleri satın almaktan vazgeçerseniz yukarıda anlatılan "İade Şartları" kapsamında ürünleri iade edebilirsiniz.